Обзоры и советы

Духи для співбесіди. Як підготуватися?

Духи для співбесіди

«Як вас побачили, так і запам’ятали…»

Якщо роботодавець запрошує на співбесіду, його цікавлять кваліфікація і досвід, які ми вказали в заяві.

Однак, знання і практика – це ще не все. Наша привабливість як можливого співробітника також визначає наш імідж. Дослідження соціальних психологів показують, що ми робимо первісну оцінку зустрінутий людини всього за кілька секунд. Навіть якщо принцип «одяг не прикрашає людину» здається нам теоретично близьким, мозок автоматично оцінює зовнішній вигляд людей, з якими стикається. Багато в чому саме зовнішній вигляд і духи для співбесіди змушує сприймати нас, як хороших і компетентних або, навпаки, неприємних і непрофесійних.

Вражаючих знань в галузі може виявитися недостатньо, якщо наш зовнішній вигляд не викликає довіри у роботодавця. Погодьтеся, що це всім відомо.

Аромат не менш важливий, ніж одяг

Хоча нікого не дивує, що одяг для співбесіди потрібно вибирати дуже ретельно, на духи для співбесіди, кандидати все ж рідко звертають увагу, підходящої для цього випадку. За порадами консультантів, що спеціалізуються на побудові іміджу, запах повинен злегка вловлювати людиною, який підходить ближче, ніж на півметра.

Духи для співбесіди. Як підготуватися?
Духи для співбесіди

Ситуація, в якій ми приходимо на співбесіду і поширюємо аромат парфумів по кімнаті від самих дверей, не дає нам доброї поради і може сприйматися, як відсутність такту. Інше ключове питання – це правильний вибір аромату з нагоди. Всі важкі і чуттєві парфуми краще залишити для типових приватних випадків. Духи для співбесіди, які використовується перед інтерв’ю, повинни бути легкими, свіжими і ненавязливими.

Versace Bright Cristal

Яскравий кристал Версаче — синонім класу і елегантності. Квітково-фруктовий аромат тонкий і повітряний. Рекомендований для будь-якого часу року, це один з найпопулярніших ароматів цієї марки серед жінок. Він створює ідеальне тло для стильного вбрання в приглушених тонах. Парфуми сприяє створенню доброзичливого іміджу надійного людини.


Paco Rabanne Lady Million

Пако Рабан Леді Мільйон квітковий аромат виразний і інтенсивний, але при цьому тонкий. Чуттєвий акцент в парфумерії який суперечить елегантності в цій версії. Lady Million прекрасно доповнює стильний наряд і відмінно доповнює класичний стиль, надаючи їм акцент вишуканої недбалості.

Good Girl

Кароліна Еррера Хороша дівчинка. Єлегантний, але в той же час ультра-жіночний аромат. Незважаючи на виразний характер, він ненав’язливий і не втомлює навколишнє середовище. Жіночий парфум має гарну стійкість, тому обережно дозуйте його в офіційних випадках. Це спрацює, якщо ми хочемо привернути до себе увагу, роблячи це класно і чуйно!

Calvin Klein  Euphoria

Euphoria — це особливий клас. Жіночий парфум підходить для будь-якого випадку, його обожнюють жінки у всьому світі. Якщо після співбесіди ви підете на побачення або вечерю до бабусі, це буде ідеально для всіх запланованих обставин. Аромат свіжий, легкий, але глибокий і зрілий.

Ми порадили Вам духи для співбесіди для жіночої аудиторії. Поділіться тут своїм досвідом, коментуйте, діліться інформацією в соціальних мережах. До Ваших послуг інтернет магазин брендового парфумерії та косметики parfum.dp.ua. Ми гарантуємо якість аромату. Скористайтеся знижкою 50%. Робіть замовлення он-лайн!